kafijasautomati.1s.lv

 

WMF kafijas automāts


WMF – tas ir ļoti augstas kvalitātes kafijas automāts, kas tika izgudrots 1880. gadā, pirmais zināmais kafijas automāts ir ražots 1927. gadā, 1955. gadā tika dibināts pirmais kafijas automātu uzņēmums, kad Vācijā restorānos tika ieviests itāļu Espresso ar pirmo pilnībā automatizēto Espresso kafijas automātu. Starp citu, ļoti svarīgs fakts ir tas, ka WMF ir pirmais pilnībā automatizētais Espresso un Latte Macchiato viena klikšķa kafijas automāts restorāniem, kas tika ražots. Tātad, līdz pat šai dienai šo kafijas automātu ražotājs nodrošina augstas kvalitātes, garšīgu kafiju restorāniem, kas ir atrodami visā plašā pasaulē. Protams, šie kafijas automāti ir ideāli piemēroti ne tikai restorānos, arī luksusa birojos, viesnīcās, mājās, kā arī tiem namu īpašniekiem, kas novērtē ekskluzivitāti un greznību. Daudz jaunu ideju, lieliskas kvalitātes un teicamas pieredzes bagātais kafijas automātu ražotājs ir izpelnījies reputāciju, kas jau ir iekarojusi cilvēku uzticību un atzinību .  

Plašāka informācija par WMF kafijas automātiem:

WMF 800

Tas ir ļoti kompakts un stilīgs kafijas automāts. Ļoti svarīgi ir tas, ka šis automāts ir ļoti vienkāršs un viegli lietojams. Jūs varat izvēlēties jebkuru no septiņu veidu kafijām tikai ar vienu klikšķi. Kafijas automāta dienas jauda – 35 kafijas tasītes. Šiem kafijas automātiem ir: piena sistēma, īpaša piltuve, kas piemērota visam, kafijas pupiņu konteiners ar 250 gramu ietilpību, padeves krāns ar regulējamu augstumu, ūdens tvertne, kuras ietilpība ir vairāk kā 2 litri, kafijas atkritumu tvertne, kurā var ietilpt kafijas biezumi no 15 – 20 kafijas tasēm. Tiem ir iebūvētas sekojošas sistēmas: 2 sildīšanas sistēmas, piena skalošanas sistēma. Jūs varat izvēlēties arī siltu pienu vai ūdeni tējai.

WMF 1000


Tas ir pilnībā automatizēts kafijas automāts, kas var pagatavot šāda veida kafijas dzērienus: Espresso, Cafe Creme, Milk Coffee, Cappuccino, Latte Macchiato, Espresso Macchiato, Ristretto. Jūs varat izvēlēties arī siltu pienu vai karstu ūdeni tējas pagatavošanai. Šie kafijas automāti nav viegli – to svars sasniedz 19 kg. Vienlaicīgi iespējams pagatavot divas Cappuccino kafijas. Kafijas aparātam ir: kafijas pupiņu konteiners ar pat 320 gramu ietilpību, tvertne kafijas biezumiem, tilpne 20 kafijas tasīšu biezumiem, ūdens tvertne ar gandrīz 3 litru ietilpību, regulējama augstuma kafijas padeves krāns, divas apsildes sistēmas un sistēma, kas nodrošina optimālu kafijas maluma līmeņa regulēšanu. Ir iespējams ieprogrammēt dzērienu individuāli, ievadot daudzumu un sastāvu.

Komentāri (1)  |  2014-02-01 18:27  |  Skatīts: 15067x
Kents* - 2019-05-09 00:46
Izmantojot kafijas automātu, ieteicams izmantot augstākās kvalitātes kafijas pupiņas. Iegādājies aromātiski pilnvērtīgu kafiju no https://www.coffeebritt.eu/


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ